Monday, July 21, 2014

Amerika-İsrailin bordağa bağladığı inekdir...

    Köylerde bordağa bağlanan danalar olur-kökeltmek, kurban etmek veya süd elde etmek üçün. Neyse bu Amerika İsrail emekdaşlığı mene bu tövlede saxlanan danaları hatırladır.
    Sanki Amerika böyük bir ferma, amerikalılar da içeride südünden, etinden, buynuzlarından istifade edilmek üçün büyütülen danalardır. Bütün amerikalılar sahibin (İsrail) verdiyi suyu içib (Coca-cola), otu (MacDonalds) yeyir. Tabii bu arada süt ve et (amerikosların geliri ve maaşı) sahibin (İsrailin) cibine axır. Bütün Amerika yahudi asıllı işadamlarının şirketinde çalışır, bu şirketlerin ürünlerini kullanırlar. Bura Ford arabalardan tutmuş, Microsoft, Oracle yazılımlı bilgisayar, ipadlar, İBM serverler, gida, spor ve senaye herşey daxildir. Amerikanı yahudi asıllı amerikoslar (siyasetde ve hükumetde) idare edir. Kongresde, senatda esas figurlar ekseren ya yahudidir, yada onların elaltısıdır. Amerikada en güclü lobi yahudi lobisidir. Tabii inek hastalandığı zaman yahudi ürünlerinde checkup olur, yahudi dermanlarını kullanır. İyi süt veren inekler iyi de ikramiye ile "kesime" gönderilir. Yani geri kalan bütün ömrünü ve pensiyasını (emekli maaşı) yine yahudi malı olan dermanları kullanmakla bitirir.
 
Bu arada ineyin derisi de pahabiçilmez. İsrailin her Gazza saldırısını amerikalı görsenen yahudi siyasiler veya yahudi lobisinin elaltıları kendilerini yırtarcasına müdafie ederler.
 
Ama bence bu ineyin esas kullanışlı yeri buynuzları. Son dönemlerde Amerika danası nerde dövüşdüyse, orda İsrailin maraqlarını qorumuş oldu. Şirin Amerika xülyaları ile uyutulmuş gafil amerikalılar için yahudi maraqlarından ötrü can vermekden başqa çare yoxdur. Yoxsa ne işi var young boyun Amerikadan min km aralıda dünyanın en savaşçı halkları ile karşı cephelerde? Bu dananın zannedermisiniz ki, Afgan pelengleri ile işi kolaydır? Yaxud ereb cengaverleri ile? Orda "kurban" edilen danaların sayı gizledilir. Ama Amerika bütcesinin 500 milyard dolları bu savaşlara harcanır her sene.
    Hee, yahudi fermerlerinin tek tövlesi Amerika deyil. Bir ara sovyetler birliyinde bizim ecdad da bir xeyli süt-et ve kurbanlık verdi yahudilerin maraqları üçün. Bunlardan sadece Böyük Veten müharibesinde Bakıdan çox-çox uzaqda qurban geden 300 000 azerbaycanlı savaşçını ve milyon varillerle neftimizi qeyd etsek belke mesele biraz aydın olar.
 
Şexsi qenaetim, son 5-10 ildir yahudiler Çinde böyük ferma tikirler. Böyük herbi bütcesi ve ordusu ile Sovyetler, Amerika öküzünden sonra dünyanın başını ağrıdacak yeni Minotavr öküzü de büyük ehtimalla Çin olacak. Hetta Rusiya, Amerika öküzü bile bu öküzden çekinir.

Bizim qüdret sahibine dua ve sığınmakdan başqa çaremiz yoxdur. Elbet hz.Mehdi (İslam alemi) hz.İsanın (İseviler) yardımı ile bu Minatavr öküzünü ve onun belindeki Deccalı kılıncı ile param-parça edecek inşallah.
"Onlar (inanmayanlar) bir düzen (hile ve tuzak) kurdular. Allah da (buna karşılık) bir düzen kurdu. Allah, düzen kurucuların en hayırlısıdır." (Ali İmran/54)

İmza: Qarabala 

No comments:

Post a Comment